Heeft u een vraag, neem dan direct contact op met de platformcoördinator van de regio waarin uw school ligt. De regio’s ziet u op de afbeelding hieronder. U kunt natuurlijk ook contact opnemen met ons bestuursbureau.

Onze platforms:

Stromenland GHUM

Henriët Rosman
Bredeweg 68, 6562 DG Groesbeek
06 22854842/ 024-3973838
h.rosman@stromenland.nl
Administratie:
Ilse Kuipers / 024-3737909
i.kuipers@stromenland.nl

Stromenland Land van Cuijk

Ton van Wanroij
Havikhorst 23, 5431 LZ Cuijk
06 53733414/ 0485-209001
t.vanwanroij@stromenland.nl
Administratie:
Brigith de Roij / 0485-209001
b.deroij@stromenland.nl

Stromenland Nijmegen

Janneke Bos a.i. / Sylvia Hagen a.i.
Panovenlaan 1, 6525 DZ Nijmegen
06-30870597 / 0623125538
J.bos@stromenland.nl    / s.hagen@stromenland.nl

Administratie:
Sylvia Schuit / 024-7502825
s.schuit@stromenland.nl

Stromenland Tussen de Rivieren

René Smits
Ontstaan uit de voormalige platforms Druten West Maas en Wijchen
Heuvel 61-63, 6651 DB Druten
06-22600758
r.smits@stromenland.nl
Administratie:
Jozé van Sonsbeek / 0487-512694
j.vansonsbeek@stromenland.nl

SWV_Stromenland_regios_kaartje_met_regios

Bestuursbureau

Samenwerkingsverband Stromenland
Panovenlaan 1
6525 DZ Nijmegen
024 – 37 90 431 (bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag van 9.00 tot 17.00 uur)
info@stromenland.nl

Mevr. Drs. C.V. (Tinie) van Aalsum
Bestuurder
06 – 10391521
t.vanaalsum@stromenland.nl

Cathelijn Lansu
Managementassistent bestuurder, ambtelijk secretaris RvT en OPR
c.lansu@stromenland.nl

Drs. M. (Merel) van Kranenburg
Algemeen beleidsadviseur
m.vankranenburg@stromenland.nl

Ir. M. (Mik) Ploemacher
Medewerker Kwaliteitszorg en Monitoring
m.ploemacher@stromenland.nl

Joyce Janssen
Orthopedagoog
 j.janssen@stromenland.nl

Drs. E.J. (Erik) de Klippelaar EMFC RC
Controller
e.deklippelaar@stromenland.nl

Helpdesk Kindkans

Heb je ondersteuning nodig bij het invoeren van een hulpvraag? Of heb je een andere vraag over Kindkans? Neem dan contact op met de helpdesk.
Sylvia Schuit 024-7502825 of Cathelijn Lansu 024-3790431. 
Of stel je vraag per mail: kindkans@stromenland.nl
Let op: Het is niet de bedoeling dat je rechtstreeks mailt of belt naar Kindkans. 
Menu