We willen zo spoedig mogelijk van start met wat we noemen een jonge kind groep. Deze groep is bedoeld voor met name kinderen van 4 t/m 6 jaar die komen van een vorm van voorschoolse opvang, maar nog onvoldoende zijn toegerust om in te stromen in regulier onderwijs. Deze groep is ook bedoeld voor jonge kinderen die al zijn gestart in groep 1-2 van de basisschool maar waarbij het op de huidige school (nog) niet lukt en waarvan we denken met een intensievere en tijdelijke vorm van begeleiding dit straks wel lukt.
De groep is verbonden aan een reguliere basisschool, de Montessorischool Dukenburg, maar wel met specifieke voorzieningen en een duidelijke doelstelling: leerlingen in een relatief korte periode, variërend van een half jaar tot maximaal anderhalf jaar, zó toerusten dat ze kunnen doorstromen naar een reguliere basisschoolgroep.
We zijn op zoek naar enthousiaste leerkracht voor 0,4 fte die in onderlinge samenspraak en samenwerking met de andere leerkracht en onderwijsassistent vorm gaat geven aan deze groep.
Ben je geïnteresseerd in deze uitdagende baan? Bekijk dan de volledige vacature